Podhledy CERUSTRUCT
opticky krásné, zvukově čisté

Podhledy CERUSTRUCT oceníte všude tam, kde chcete dosáhnout neotřelého vizuálního efektu, potřebujete ovládnout akustiku prostoru nebo skrýt instalace umístěné pod stropem.

maximální rozměry podhledového panelu 900 × 500 × 50 mm

tvarové přizpůsobení danému prostoru

zajímavé světelné možnosti

zabraňuje odrazu zvuku, absorbuje zvuk

Proč podhledy CERUSTRUCT

Podhledy jsou vyrobené ze speciálně upravené keramiky, která má pěnovou strukturu. Vlastní materiál je čistě přírodního původu, prověřený řadou generací. CERUSTRUCT je vysoce odolný, světlopropustný a má jedinečné akustické vlastnosti.

Každý z podhledů je vyrobený přesně na míru, lze jej kombinovat s kovem, dřevem i sklem, využití nachází na menších prostorech i ve velkých sálech.

  • originální design
  • absolutně přesné
  • vysoká odolnost a dlouhá životnost
  • řešení pro akusticky náročný prostor
  • možnost kombinace s vestavnými i přisazenými prvky

Tvarové možnosti

Díky způsobu výroby podhledů se lze maximálně přizpůsobit tvarovým zvláštnostem prostoru, a to s přesností na milimetry. Samozřejmostí jsou přesné vstupy pro vestavěné či přisazené prvky, například pro osvětlení, reproduktory, projekční zařízení apod. Každý z podhledů je vyrobený přesně na míru, limit je daný pouze maximální velikostí a tloušťkou podhledu, které činí xy.

Zvukové vlastnosti

Testy prokázaly, že materiál CERASTRUCT díky 3D struktuře výrazně zabraňuje odrazu zvuku. V kombinaci s akustickou absorpční pěnou jej také pohlcuje. Podhledy vyrobené z tohoto materiálu jsou proto velmi žádané všude tam, kde klademe nárok na akustický komfort – zejména v koncertních sálech a síních, nahrávacích studiích, učebnách nebo halách.

Světelná propustnost

Díky pěnové struktuře keramiky lze umístěním světelného zdroje za podhled dosáhnout zajímavého vizuálního efektu. Podhledy proto dobře poslouží i k nastavení jedinečné atmosféry prostoru.

Materiálová odolnost

Podhledy CERUSTRUCT nacházejí využití také tam, kde je třeba zakrýt instalace vedoucí pod stropem. Nejčastěji se jedná o vedení vzduchotechniky či jiných specializovaných instalací. Právě zde nejvíce oceníte vysokou odolnost materiálu a velmi snadnou údržbu.