ACEAIR – recepční pult 

Díky našemu unikátnímu materiálu CERASTRUCT jsme propojili technologii a krásu. Originální designový recepční pult oživí každý interiér a funkční fotokatalytický povlak na jeho pěnokeramické struktuře účinně čistí vzduch.

Velký funkční
měrný povrch

Rozkládání těkavých látek z nábytku, koberců či plastů pomocí fotokatalytického nástřiku

Odstranění nepříjemných
organických zápachů

Urychlení rozpadu nežádoucích látek pomocí UV světla

Čištění vzduchu recepčním pultem s technologií ACEAIR

Fotokatalytická čistička vzduchu byla vyvinuta jako spojení aktivního fotokatalytického povlaku naneseného na povrch pěnové keramiky a atraktivního designu keramiky s otevřenými póry. Toto zařízení je schopno rozkládat nebezpečné chemické látky v interiéru (formaldehyd, acetaldehyd, benzen, hexan, NOx atd.) a také nežádoucí zápachy.

ACEAIR lze použít v malých i velkých místnostech. Jestliže je zapnuto UV světlo pomocí ovladače, sníží se významně obsah škodlivých látek v místnosti. Proces také likviduje různé mikroorganismy, jako jsou spóry plísní, kvasinky, bakterie a viry.

Těkavé organické sloučeniny se běžně vyskytují v nízkých koncentracích v místnostech a kancelářích, kde jejich zdrojem bývá nábytek, plasty, koberce apod. a mohou mít vliv na zdraví. Je proto žádoucí snížit jejich koncentraci na minimum. ACEAIR lze použít v menších nebo středně velkých místnostech, do cca 25 m3. Jestliže je zapnuto UV světlo pomocí ovladače, sníží se významně obsah škodlivých látek v místnosti. Proces také likviduje různé mikroorganismy, jako jsou spóry plísní, kvasinky, bakterie a viry.

Stylový doplněk do
moderních interiérů

Kromě aktivního čištění vzduchu má recepční pult ACEAIR i funkci designového prvku s příjemným vzhledem prostupujícího světla přes strukturu keramiky.

480

UV diod (LED), 160 ks/m2

160 ks/m2

LED stmívatelné diody

3116 × 1193 × 1028 mm

rozměry recepčního pultu